בדיקת שמיעה לילדים

 
 
פונים לילדים, ונדמה לכם כאילו הם שקועים בעולם משלהם?
מודאגים מאוצר המילים המצומצם שלהם?
במכון גלי קול מבצעים בדיקות שמיעה לילדים!
 
 
חוש השמיעה הוא חיוני ביותר להתפתחות השפה והדיבור והוא חשוב ביותר גם לצורך השתלבות חברתית ולהתפתחות אישית. לכן, אם אתם חוששים שקיימת בעיית שמיעה כלשהי, חשוב לאבחן אותם בהקדם על מנת לטפל בה כראוי.

תוכלו להגיע עם ילדיכם למכון גלי קול ולקבל ייעוץ, אבחון וטיפול הניתן על ידי קלינאית תקשורת מוסמכת, מומחית לליקויי שמיעה ודיבור.
 
לתיאום בדיקת שמיעה לילדים חייגו: 03-6738481
 
 
 
בדיקות שמיעה לילדים
 
 
 
 

כיצד מתבצעת בדיקת שמיעה לילדים?

 
  • במכון גלי קול מבצעים בדיקות שמיעה לילדים החל מגיל שבוע. את בדיקות שמיעה לתינוקות מלוות שתי בודקות, המשתמשות בהשמעת קולות של קסטנייטות, פעמונים ורשרשנים. הן צופות בתגובות ובוחנות האם הן מתאימות למצופה מילדים בני גילם. למשל, ילדים בני פחות מ- 6 חודשים לא יפנו את ראשם למקור הקול.

  • הבדיקה לתינוקות בני שנה מתבצעת בחדר אטום ואקוסטי, שבו משמעיים קולות ברמקולים, משמאל ומימין. התגובות נמדדות בהתאם לנורמת הגילאים: החל מפקיחת עיניים, דרך הקשבה, הסטת מבט או הפניית ראש.

  • לילדים בני שנתיים הבדיקה מבוצעת באמצעות בקשות למתן חפצים הפזורים בחדר הבדיקות. ניתן לצפות בהתנהגות הילד וביכולתו ליצור קשר מילולי ולא מילולי, בהתאם לגילו.
 

צוות מקצועי עומד לשירותכם

 
במכון השמיעה עובדות קלינאיות תקשורת מוסמכות, מקצועיות ומנוסות, בעלת גישה סבלנית כלפי ילדים. מדי יום הן מבצעות בדיקות, ומאבחנות בעיות שמיעה בקרב ילדים, וכן מטפלות בהן תוך התאמה אידיאלית לצורכיהם של הפציינטים הצעירים. כמו כן הן מטפלות בבעיות קול, היגוי, שפה וגמגום.
 
המכון עובד בהסדרים עם כל קופות החולים.
צרו עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים אודות המכון ושירותיו.